lp zawodnik (nick) miasto drużyna turn punkty
1 Wężyk Maciej (Snake) Poznań DRP Poznań 45 34161
2 Ziółkowski Wojciech (-) - PAKA Team 36 29425
3 Mazur Maciej (-) Poznań 34 26570
4 Galubiński Henryk - DSM Darts Team 46 23097
5 Gindera Jakub Poznań 27 22280
6 Polowczyk Krzysztof (Fryzjer) Poznań DSM Darts Team 40 21558
7 Pałaszewski Damian (-) - Partner Poznan Old School 28 21458
8 Rosik Robert (RR) Poznań 31 19224
9 Kaźmierczak Robert (Rzuf) Poznań Partner II 30 19204
10 Boniecka Aleksandra Poznań PAKA Team 33 16413
11 Schoepe Robert Poznań Blue Express 34 16231
12 Bruliński Wojtek (-) - Partner Poznan Old School 18 15615
13 Maciejewski Robert (-) - 33 13003
14 Dłużewski Marcin Poznań 21 11502
15 Rubach Jacek (-) Środa Wlkp Partner II 29 10911
16 Łapaj Darek Poznań Partner II 19 10129
17 Rosik Karol (-) - 19 9641
18 Pankowski Piotr (-) Tulce PAKA Team 13 8740
19 Rusiecki Piotr (Ruten) Poznań Weterani S-U 21 8458
20 Kaźmierczak Paweł (-) Poznań 14 8214
21 Piotrowski Jakub Poznań 13 8035
22 Tymoszczuk Henryk Środa Wlkp Buenavistni KS Polonia 17 7194
23 Grypczyński Marek (Grypa) Śrem Buenavistni KS Polonia 11 6713
24 Zazula Tomasz (-) - 13 6711
25 Krzyżan Magdalena (-) - 15 5636
26 Roszyk Tomasz (Siwy) Poznań Blue Express 6 5495
27 Gajewski Marcin (-) Leszno Buena Ladys 7 5090
28 Wrona Agata (-) - 13 4968
29 Kanik Tytus (-) Poznań Partner Poznan Old School 4 4950
30 Dondalski Mateusz (Mati) Toruń Partner II 9 4857
31 Jankiewicz Tomasz Środa Wlkp. Buenavistni KS Polonia 11 4714
32 Kop Marta (-) Tulce PAKA Team 12 4592
33 Tomczak Piotr (Picia) Środa Wlkp Rapid Team 7 4360
34 Kruszyńska Ewa Poznań Mefisto Dart Team 7 3582
35 Skupień Bartosz Poznań MG Team 5 3450
36 Jaworska Julita Środa Wlkp. Rapid Team 9 3270
37 Przybylak Andrzej Środa Wlkp 8 3255
38 Lewandowski Łukasz Poznań Pan tu nie stał 6 3155
39 Walkowiak Krystian Poznań 6 3144
40 Kwieciak Robert (Kwinto) Czerwonak Buenavistni KS Polonia 5 3128
41 Stróżyk Krzysztof (Anioł) Poznań Partner Poznan Old School 3 2960
42 Pieścicki Tomasz (Młody) Środa Wlkp Rapid Team 6 2930
43 Boroniec Kamil Środa Wlkp. Rapid Team 7 2900
44 Czapla Marcin (-) Murowana Goślina Mefisto Dart Team 5 2820
45 Gregorek Patrycja (-) Poznań Agawa Dart Team 8 2747
46 Jędrzejewski Tomasz (Tomaj) Poznań Mefisto Dart Team 5 2700
47 Rusiecki Adam (Eli) Poznań Weterani S-U 3 2620
48 Sopniewski Joachim (-) - Rapid Team 6 2510
49 Rybarczyk Przemysław (Ryba) Poznań 3 2490
50 Krawczyk Marcin (-) Poznań 4 2480
51 Wojciechowski Krzysztof (Chester) Swarzędz Partner Poznan Old School 3 2384
52 Kwolik Paweł Poznań Mefisto Dart Team 4 2302
53 Kmieciak Grzegorz Środa Wlkp. Rapid Team 4 2155
54 Wojciechowski Piotr (Mini) Poznań Azteca 4 2112
55 Kaźmierczak Krzysztof (-) - 4 2105
56 Kilian Szymon Poznań 4 2059
57 Siejak Krzysztof Śrem Buenavistni KS Polonia 2 2000
58 Kotwica Wojciech Poznań Partner II 4 1939
59 Wałęcki Michał (Majki) Murowana Goślina MG Team 3 1930
60 Modrzejewska Ewelina (-) Środa Wlkp Buena Ladys 4 1855
61 Szymaniak Dominik (Harnaś) Śrem Buenavistni KS Polonia 2 1840
62 Michalski Jakub Poznań Gum bar 5 1829
63 Tymoszczuk Katarzyna (-) Środa Wlkp Buena Ladys 5 1750
64 Preiss Michał Środa Wlkp Buenavistni KS Polonia 4 1590
65 Gorzeński Karol Poznań 4 1584
66 Chyćko Paulina (-) - 4 1576
67 Mróz Przemysław . Pan tu nie stał 3 1560
68 Wiśniewski Jakub (Wiśnia) Poznań Weterani S-U 3 1554
69 Plewka Maciej (Niuniol) Poznań Partner II 3 1532
70 Kasprzycki Paweł . 4 1460
71 Mazurczak Bartosz (-) - 2 1450
72 Kuczyński Jędrzej Poznań 4 1450
73 Graczkowska Magdalena Środa Wlkp. Buena Ladys 4 1436
74 Kirszke Leszek (-) - 3 1410
75 Gołąbka Dominik (-) - 2 1345
76 Drozd Sebastian (-) - Mefisto Dart Team 2 1300
77 Cholewiński Tomasz . 3 1284
78 Matuszewski Michał (-) - 2 1250
79 Welik Krzysztof (-) Poznań 3 1176
80 Kolan Maciej (-) Leszno 3 1150
81 Dzierżak Michał (-) - 2 1150
82 Krzyżagórski Robert Poznań Pan tu nie stał 2 1100
83 Gendera Łukasz (-) Poznań 2 1100
84 Derwich Bartosz (Derwiszko) Jarocin Partner II 1 1050
85 Siemieńska Joanna (MARUDA) Wałcz 2 1004
86 Rossa Radosław Murowana Goślina MG Team 2 960
87 Jankiewicz Natalia Środa Wlkp. 2 950
88 Seredyński Tomasz (Serek) Poznań Partner II 2 920
89 Hoffa Daniel (-) Poznań 2 872
90 Marciniak Jakub (Maximus) Pozna Azteca 2 860
91 Czarski Jakub , 2 845
92 Zajączkowski Ryszard Wrocław Partner II 2 830
93 Stefanik Sebastian (-) - 2 760
94 Kubiak Marek (Duce) Poznań Blue Express 1 740
95 Gajewski Daniel Poznań 2 740
96 Szczepańska Agata Biskupice Buena Ladys 2 725
97 Folbrycht Szymon Poznań DSM Darts Team 2 704
98 Tomczak Roman (-) Koszalin 1 700
99 Kuczyk Rafał (Dartwish) Poznań Blue Express 1 640
100 Piątkowska Monika Poznań 2 634
101 Tomczak Jakub (-) - 2 605
102 Krawczyk Rafał (-) Poznań 1 600
103 Sobczak Tymoteusz (Max) Kiekrz Viking DT Poznań 1 580
104 Kochański Hubert (Dziki) Paczkowo Warka Gniezno 1 540
105 Wawrzyniak Mateusz (Mati) Gniezno X-Club Hofi 1 520
106 Pieścicki Maciej Środa Wlkp Rapid Team 1 505
107 Kuśnierczak Piotr (Kuśnier) Murowana MG Team 1 500
108 Nowak Dawid Murowana Goślina MG Team 1 500
109 Paul Mariusz (-) Lubniewice 1 490
110 Prentki Andrzej (-) - 1 484
111 Szeniman Damian Poznań 1 460
112 Rubach Robert Środa Wlkp. 1 440
113 Welik Marek (-) Poznań 1 436
114 Zieleziński Michał (MichałZieleziński) - DSM Darts Team 1 430
115 Dudek Michał Poznań 1 420
116 Kurowski Szymon (-) Poznań 1 420
117 Merczyński Maciej Środa Wlkp. Rapid Team 1 420
118 Wojnar Patryk (-) - 1 400
119 Chrościelewski Kamil Poznań 1 388
120 Markowska Małgorzata Kętrzyn 1 380
121 Markowski Artur Kętrzyn 1 380
122 Stanisławski Kamil Poznań PAKA Team 1 364
123 Bednarek Maciej (-) - 1 364
124 Stańkowski Michał Poznań 1 355
125 Frąckowiak Dawid . 1 352
126 Baranowski Jarosław Białystok 1 352
127 Baranowska Sylwia Białystok 1 352
128 Jankiewicz Natalia Środa Wlkp 1 340
129 Adaszak Waldemar (-) Środa wielkopolska Buena Ladys 1 340
130 Kowalew Damian Murowana Goślina MG Team 1 340
131 Ganowski Piotr (Shotgun) Poznań 1 328
132 Jabłoński Marcin (-) Poznań 1 328
133 Kop Maciej (-) - 1 304
134 Kindra Marcin Warszawa 1 300