lp zawodnik (nick) miasto drużyna turn punkty
1 Lasek Robert (-) Szczecin DSM Darts Team 47 82510
2 Kaźmierczak Robert (Rzuf) Poznań Partner II 54 73065
3 Pankowski Piotr (-) Tulce PAKA Team 50 49955
4 Schoepe Robert Poznań Blue Express 77 49419
5 Galubiński Henryk - DSM Darts Team 56 45267
6 Polowczyk Krzysztof (Fryzjer) Poznań DSM Darts Team 52 44483
7 Dondalski Mateusz (Mati) Toruń Partner II 51 40991
8 Maciejewski Robert (-) - 71 40968
9 Sobczyński Bartosz (Soobi) Poznań Partner Poznan Old School 29 40943
10 Skibniewski Krzysztof (Skiba) Poznań Blue Express 58 39371
11 Modrzejewska Ewelina (-) Środa Wlkp Buena Ladys 65 37695
12 Rosik Karol (-) - 51 37092
13 Skupień Bartosz Poznań MG Team 25 36435
14 Adamiak Robert (-) - Team Spirit 52 36159
15 Kaźmierczak Paweł (-) Poznań 42 30541
16 Rosik Robert (RR) Poznań 37 29164
17 Boniecka Aleksandra Poznań PAKA Team 36 26786
18 Jankiewicz Tomasz Środa Wlkp. Buenavistni KS Polonia 45 26126
19 Rubach Jacek (-) Środa Wlkp Partner II 45 24751
20 Kop Marta (-) Tulce PAKA Team 45 23697
21 Żulińska Alaksandra (-) - 41 22836
22 Majchrzak Szymon (Biber) Poznań Gum bar 19 20971
23 Welik Krzysztof (-) Poznań 42 20635
24 Wrzecian Adam (-) - 30 20524
25 Zazula Tomasz (-) - 29 20357
26 Welik Marek (-) Poznań 34 20117
27 Ziółkowski Wojciech (-) - PAKA Team 17 20095
28 Stefanik Sebastian (-) - 42 19451
29 Sępiński Paweł Poznań Blue Express 15 18215
30 Kmieciak Grzegorz Środa Wlkp. Rapid Team 29 18121
31 Wojciechowska Anna (-) - 37 17797
32 Świętek Marcin (Harry) Poznań Siewcy AgriTeam 84 22 17038
33 Bruliński Wojtek (-) - Partner Poznan Old School 10 16530
34 Przybysz Grzegorz (Esiu) Poznań Partner II 28 15841
35 Frankowski Jakub Poznań 22 14752
36 Karaluch Czesława (Czecha) Poznań 28 14360
37 Kotwica Wojciech Poznań Partner II 20 13920
38 Kubiak Marek (Duce) Poznań Blue Express 11 13823
39 Tymoszczuk Henryk Środa Wlkp Buenavistni KS Polonia 28 13559
40 Krzyżan Magdalena (-) - 27 13240
41 Wojtkowiak Piotr (-) - 29 12820
42 Tomczak Piotr (Picia) Środa Wlkp Rapid Team 16 12380
43 Jaworska Julita Środa Wlkp. Rapid Team 27 12346
44 Wrona Agata (-) - 24 11655
45 Kowalew Damian Murowana Goślina MG Team 18 11627
46 Tymoszczuk Katarzyna (-) Środa Wlkp Buena Ladys 26 11446
47 Kuśnierczak Piotr (Kuśnier) Murowana MG Team 15 10784
48 Folbrycht Szymon Poznań DSM Darts Team 20 10619
49 Nowak Dawid Murowana Goślina MG Team 18 10393
50 Dziamski Krzysztof (-) Poznań 19 10074
51 Pieścicki Tomasz (Młody) Środa Wlkp Rapid Team 16 10058
52 Krawczyk Marcin (-) Poznań 12 9648
53 Gramza Mariusz Poznań Partner II 9 9155
54 Kirszke Leszek (-) - 19 9017
55 Górski Radosław Poznań Blue Express 12 8908
56 Grypczyński Marek (Grypa) Śrem Buenavistni KS Polonia 12 8550
57 Wałęcki Michał (Majki) Murowana Goślina MG Team 11 8431
58 Kaźmierczak Krzysztof (-) - 21 8032
59 Nowicki Arkadiusz (-) - 17 7773
60 Konopiński Piotr (-) - 17 7518
61 Rakowski Mateusz (-) - 11 7497
62 Merczyński Maciej Środa Wlkp. Rapid Team 11 7493
63 Roszyk Tomasz (Siwy) Poznań Blue Express 6 7350
64 Szymaniak Dominik (Harnaś) Śrem Buenavistni KS Polonia 6 7220
65 Sopniewski Joachim (-) - Rapid Team 13 7070
66 Pieścicki Maciej Środa Wlkp Rapid Team 9 6860
67 Gryczka Marta (-) - 15 6618
68 Szczepańska Agata Biskupice Buena Ladys 12 6555
69 Drozd Sebastian (-) - Mefisto Dart Team 6 6533
70 Przybylak Andrzej Środa Wlkp 11 6489
71 Adaszak Waldemar (-) Środa wielkopolska Buena Ladys 12 6187
72 Rusiecki Piotr (Ruten) Poznań Weterani S-U 13 5954
73 Kuczyk Rafał (Dartwish) Poznań Blue Express 4 5750
74 Janiak Paulina (-) - 13 5710
75 Malinowska Monika (-) - 13 5700
76 Kanik Tytus (-) Poznań Partner Poznan Old School 3 5340
77 Czerwiński Andrzej - 10 5322
78 Rybarczyk Artur (Ryba) Poznań Hattrick Pub 4 5303
79 Kurowski Szymon (-) Poznań 10 5098
80 Graczkowska Magdalena Środa Wlkp. Buena Ladys 12 4918
81 Zieleziński Michał (MichałZieleziński) - DSM Darts Team 8 4871
82 Kasprzycki Paweł . 8 4834
83 Ziętek Mateusz (-) - 9 4788
84 Wiśniewski Jakub (Wiśnia) Poznań Weterani S-U 7 4704
85 Rusiecki Adam (Eli) Poznań Weterani S-U 5 4680
86 Lenarczyk Ewa- (-) Poznąń Agawa Dart Team 9 4643
87 Michalski Jakub Poznań Gum bar 7 4582
88 Siejak Krzysztof Śrem Buenavistni KS Polonia 4 4365
89 Tomaszewski Miłosz (Gaza) Poznań Hattrick Pub 6 4270
90 Gorączniak Tomasz (Gorący) Poznań Blue Express 5 4250
91 Gendera Łukasz (-) Poznań 8 4126
92 Łapaj Darek Poznań Partner II 6 4106
93 Chyćko Paulina (-) - 9 4034
94 Derwich Bartosz (Derwiszko) Jarocin Partner II 4 3955
95 Zielniewicz Stanisław (-) - 8 3819
96 Czarski Jakub , 5 3716
97 Hubner Michał (-) - 8 3606
98 Kuchciak Konrad (-) - 7 3443
99 Jankiewicz Natalia Środa Wlkp 8 3389
100 Preiss Michał Środa Wlkp Buenavistni KS Polonia 7 3338
101 Bednarek Maciej (-) - 7 3304
102 Jędrzejewski Tomasz (Tomaj) Poznań Mefisto Dart Team 3 3195
103 Gajewski Marcin (-) Leszno Buena Ladys 5 3177
104 Rybarczyk Przemysław (Ryba) Poznań 3 3060
105 Rossa Radosław Murowana Goślina MG Team 5 2804
106 Kossowski Dariusz (Kosek) Poznań 8 2695
107 Baraniak Damian (-) - 6 2664
108 Czapla Marcin (-) Murowana Goślina Mefisto Dart Team 4 2508
109 Kwieciak Robert (Kwinto) Czerwonak Buenavistni KS Polonia 4 2502
110 Prentki Andrzej (-) - 5 2406
111 Hoffa Daniel (-) Poznań 2 2340
112 Jankiewicz Natalia Środa Wlkp. 5 2305
113 Jędrzejewski Tomek (Tomaj) .Murowana Goślina 2 2231
114 Stróżyk Krzysztof (Anioł) Poznań Partner Poznan Old School 2 2210
115 Gabryelewicz Dominik Środa Wlkp 5 2156
116 Pecyna Norbert . 2 2150
117 Kaczmarek Darek (Murzyn) Poznań 5 2075
118 Kruszyńska Ewa Poznań Mefisto Dart Team 3 2027
119 Borucki Maciej (pasi) Poznań Team Spirit 3 2001
120 Gorwa Łukasz Poznań 6 1995
121 Nowak Ewa (-) Środa Wlkp. 5 1985
122 Paananen Janne (-) - 1 1950
123 Gindera Jakub Poznań 1 1945
124 Michałowska Kamila (-) - 4 1934
125 Boroniec Kamil Środa Wlkp. Rapid Team 4 1918
126 Gregorek Patrycja (-) Poznań Agawa Dart Team 4 1796
127 Lewandowski Grzegorz (-) - 4 1790
128 Buczkowska Aneta (-) - 4 1761
129 Kopejko Andrzej (-) - 4 1750
130 Forycka Grażyna Poznań Weterani S-U 3 1700
131 Marciniak Jakub (Maximus) Pozna Azteca 3 1690
132 Jankiewicz Tomasz Środa Wlkp 3 1659
133 Sokołowski Paweł (-) - 4 1592
134 Glanc Sławomir (-) - 2 1590
135 Grzesiak Michał (-) - 4 1577
136 Kaczmarek Mateusz (-) Poznań 4 1576
137 Walkowski Sławomir (-) - 3 1575
138 Janaszak Krzysztof (-) - 4 1513
139 Mikołajczak Andrzej (-) - 3 1488
140 Grzelak Dawid (-) - 3 1477
141 Hoffman Leszek Gniezno Warka Gniezno 1 1460
142 Wojtkowiak Dawid (-) - 3 1433
143 Kamińska Aleksandra (-) - 3 1420
144 Bułkowski Szymon (-) - 3 1359
145 Pankowska Marta (-) Tulce 3 1359
146 Wojnar Patryk (-) - 3 1291
147 Maciejewska Dominika (-) - 3 1282
148 Przybylski Maciej Poznań Team Spirit 1 1270
149 Kwolik Paweł Poznań Mefisto Dart Team 2 1228
150 Samulska Karolina Biskupice Buena Ladys 3 1223
151 Frankowski Marcin (Franek) Poznań AdeHade 1 1150
152 Lasek Piotr (-) Choszczno 1 1150
153 Rzepka Jola Rokietnica 1 1125
154 Kochański Hubert (Dziki) Paczkowo Warka Gniezno 1 1045
155 Krystkowiak Maciej (-) - 2 1040
156 Majcherek Maciej (-) - 2 1010
157 Czerkawski Adrian Poznań Siewcy AgriTeam 84 2 950
158 Skotarczak Michał (Skotti) Poznań 2 941
159 Karwowski Maciej (-) - 2 927
160 Słowik Piotr Poznań AdeHade 3 920
161 Korzeniowska Małgorzata (-) - 2 890
162 Wojciechowski Krzysztof (Chester) Swarzędz Partner Poznan Old School 2 874
163 Cholewiński Tomasz . 2 858
164 Gontarz Andrzej (-) Poznań 2 836
165 Pieloch Paweł Koziegłowy 2 830
166 Tomczak Jakub Środa Wlkp. Rapid Team 2 800
167 Biela Mateusz (-) - 2 799
168 Dobak Dominik (-) - 2 760
169 Tomczak Jakub (-) - 2 752
170 Lecka Katarzyna (-) Poznań 2 739
171 Rojek Darek Poznań 1 685
172 Krzyżagórski Robert Poznań Pan tu nie stał 1 685
173 Adamski Arek (Arenty) Rogoźno 1 670
174 Caliński Kamil . 1 670
175 Śliwowski Michał (-) - 1 655
176 Łączkowiak Tomasz (-) - 1 640
177 Kawecki Tomasz (-) - 1 628
178 Rybicki Mateusz (-) - 1 592
179 Wojcięga Kamil (-) - 1 580
180 Plewka Maciej (Niuniol) Poznań Partner II 1 556
181 Psuj Sidhe (-) - 1 544
182 Nieste Javier Poznań 1 540
183 Fiszbach Krzysztof Poznań Hattrick Pub 1 540
184 Pieczyński Bartosz (-) Poznań 1 532
185 Kaźmierczak Rafał (-) - 1 530
186 Obara Justyna . Partnerki 1 520
187 Ziółkowski Michał (-) - 1 520
188 Gołąbka Dominik (-) - 1 508
189 Zajączkowski Ryszard Wrocław Partner II 1 508
190 Majewski Wiesław (Maja) Gniezno Warka Gniezno 1 508
191 Pieczyński Piotr Poznań 1 496
192 Rojek Marietta Poznań 1 490
193 Grocholski Łukasz (-) - 1 490
194 Rieger Robin (-) - 1 480
195 Gładysz Karolina (-) - 1 478
196 Śliwowska Natalia (-) - 1 470
197 Grzywacz Rafał (-) - 1 470
198 Sobala Łukasz (-) - 1 470
199 Przydanek Łukasz (-) Poznań Agawa Dart Team 1 460
200 Pieczyński Tomasz (-) Poznań 1 460
201 Górka Janusz (-) - 1 460
202 Becella Marta (-) - 1 460
203 Buko Mateusz (-) - 1 450
204 Stanisławski Kamil Poznań PAKA Team 1 450
205 Lenarczyk Fabian (-) Poznań 1 450
206 Miłosz Magdalena (-) - 1 436
207 Zieliński Michał (-) Poznań 1 436
208 Cerańska Anna (-) - 1 424
209 Pokojowy Szymon (-) - 1 410
210 Cierniak Krzysztof (-) - 1 408
211 Frątczak Piotr (-) - 1 401
212 Olejniczak Marta (-) - 1 401
213 Szuster Łukasz (-) - 1 401
214 Gagoś Kacper (-) - 1 400
215 Faliński Patryk (-) Poznań 1 400
216 Dominikowski Jonatan (-) - 1 394
217 Kruszewski Samuel (-) - 1 394
218 Rabenda Dominika (-) - 1 394
219 Kaźmierczak Tomasz (-) - 1 387
220 Joński Szymon (-) - 1 387
221 Rubach Jacek Poznań 1 385
222 Twardowski Marek (-) - 1 385
223 Molski Bartosz (-) - 1 370
224 Wieczorek Dariusz . Gum bar 1 364
225 Krawczyk Łukasz (-) - 1 359
226 Strybulska Anna (-) - 1 359
227 Kopiejko Andrzej (-) - 1 359
228 Sobczyńska Agnieszka (-) - 1 345