lp zawodnik (nick) miasto drużyna turn punkty
1 Lasek Robert (-) Szczecin DSM Darts Team 32 54180
2 Kaźmierczak Robert (Rzuf) Poznań Partner II 37 49580
3 Pankowski Piotr (-) Bydgoszcz PAKA Team 33 35539
4 Polowczyk Krzysztof (Fryzjer) Poznań DSM Darts Team 38 34092
5 Galubiński Henryk - DSM Darts Team 40 33153
6 Skupień Bartosz Poznań MG Team 22 32195
7 Sobczyński Bartosz (Soobi) Poznań Partner Poznan Old School 20 28435
8 Skibniewski Krzysztof (Skiba) Poznań Blue Express 40 27390
9 Schoepe Robert (Szepa Epa) Poznań Blue Express 45 27001
10 Dondalski Mateusz (Mati) Toruń Partner II 33 26782
11 Adamiak Robert (-) - Team Spirit 36 25208
12 Rosik Karol (-) - 33 24436
13 Modrzejewska Ewelina (-) Środa Wlkp Buena Ladys 38 22868
14 Maciejewski Robert (-) - 39 22236
15 Rosik Robert (RR) Poznań 26 18874
16 Boniecka Aleksandra Poznań PAKA Team 23 18522
17 Kop Marta (-) - PAKA Team 31 16575
18 Wojciechowska Anna (-) - 33 15922
19 Sępiński Paweł Poznań Blue Express 13 15805
20 Wrzecian Adam (-) - 21 15006
21 Ziółkowski Wojciech (-) - PAKA Team 13 14985
22 Welik Krzysztof (-) Poznań 29 14638
23 Welik Marek (-) Poznań 24 14402
24 Majchrzak Szymon (Biber) Poznań Gum bar 14 14251
25 Kaźmierczak Paweł (-) Poznań 22 14113
26 Żulińska Alaksandra (-) - 24 14037
27 Jankiewicz Tomasz Środa Wlkp. Buenavistni KS Polonia 21 13811
28 Rubach Jacek (-) Środa Wlkp Partner II 27 13808
29 Stefanik Sebastian (-) - 27 12562
30 Bruliński Wojtek (-) - Partner Poznan Old School 7 11170
31 Przybysz Grzegorz (Esiu) Poznań Partner II 18 10755
32 Kotwica Wojciech Poznań Partner II 14 10455
33 Karaluch Czesława (Czecha) Poznań 20 10347
34 Kuśnierczak Piotr (Kuśnier) Murowana MG Team 13 9664
35 Folbrycht Szymon Poznań DSM Darts Team 18 9219
36 Kowalew Damian Murowana Goślina MG Team 15 8865
37 Świętek Marcin (Harry) Poznań Siewcy AgriTeam 84 11 8257
38 Wojtkowiak Piotr (-) - 17 7830
39 Nowak Dawid Murowana Goślina MG Team 15 7753
40 Frankowski Jakub Poznań 12 7619
41 Zazula Tomasz (-) - 12 7359
42 Konopiński Piotr (-) - 16 7068
43 Gramza Mariusz Poznań Partner II 6 6915
44 Kmieciak Grzegorz Środa Wlkp. Rapid Team 11 6771
45 Gryczka Marta (-) - 15 6618
46 Wrona Agata (-) - 14 6380
47 Tymoszczuk Katarzyna (-) Środa Wlkp Buena Ladys 13 5978
48 Nowicki Arkadiusz (-) - 13 5976
49 Drozd Sebastian (-) - Mefisto Dart Team 5 5785
50 Jaworska Julita Środa Wlkp. Rapid Team 11 5753
51 Tymoszczuk Henryk Środa Wlkp Buenavistni KS Polonia 10 5529
52 Zieleziński Michał (MichałZieleziński) - DSM Darts Team 8 4871
53 Ziętek Mateusz (-) - 9 4788
54 Krzyżan Magdalena (-) - 10 4779
55 Kubiak Marek (Duce) Poznań Blue Express 3 4740
56 Górski Radosław Poznań Blue Express 8 4708
57 Lenarczyk Ewa- (-) Poznąń Agawa Dart Team 9 4643
58 Pieścicki Tomasz (Młody) Środa Wlkp Rapid Team 7 4633
59 Michalski Jakub Poznań Gum bar 7 4582
60 Wałęcki Michał (Majki) Murowana Goślina MG Team 7 4516
61 Grypczyński Marek (Grypa) Śrem Buenavistni KS Polonia 6 4485
62 Janiak Paulina (-) - 10 4298
63 Chyćko Paulina (-) - 9 4034
64 Rybarczyk Artur (Ryba) Poznań Hattrick Pub 2 3840
65 Czarski Jakub , 5 3716
66 Roszyk Tomasz (Siwy) Poznań Blue Express 3 3690
67 Hubner Michał (-) - 8 3606
68 Siejak Krzysztof Śrem Buenavistni KS Polonia 3 3605
69 Dziamski Krzysztof (-) Poznań 6 3559
70 Kanik Tytus (-) Poznań Partner Poznan Old School 2 3540
71 Kasprzycki Paweł . 6 3475
72 Kuchciak Konrad (-) - 7 3443
73 Graczkowska Magdalena Środa Wlkp. Buena Ladys 8 3329
74 Bednarek Maciej (-) - 7 3304
75 Gajewski Marcin (-) Leszno Buena Ladys 5 3177
76 Krawczyk Marcin (-) Poznań 5 3123
77 Tomczak Piotr (Picia) Środa Wlkp Rapid Team 4 3020
78 Sopniewski Joachim (-) - Rapid Team 6 2916
79 Kuczyk Rafał (Dartwish) Poznań Blue Express 2 2880
80 Szymaniak Dominik (Harnaś) Śrem Buenavistni KS Polonia 2 2780
81 Gorączniak Tomasz (Gorący) Poznań Blue Express 3 2670
82 Malinowska Monika (-) - 6 2648
83 Adaszak Waldemar (-) Środa wielkopolska Buena Ladys 5 2586
84 Kossowski Dariusz (Kosek) Poznań 7 2345
85 Przybylak Andrzej Środa Wlkp 4 2319
86 Jędrzejewski Tomek (Tomaj) .Murowana Goślina 2 2231
87 Kaczmarek Darek (Murzyn) Poznań 5 2075
88 Jędrzejewski Tomasz (Tomaj) Poznań Mefisto Dart Team 2 2075
89 Czapla Marcin (-) Murowana Goślina Mefisto Dart Team 3 2068
90 Rossa Radosław Murowana Goślina MG Team 4 2024
91 Gorwa Łukasz Poznań 6 1995
92 Gendera Łukasz (-) Poznań 4 1952
93 Pieścicki Maciej Środa Wlkp Rapid Team 3 1935
94 Kwieciak Robert (Kwinto) Czerwonak Buenavistni KS Polonia 3 1910
95 Łapaj Darek Poznań Partner II 2 1860
96 Lewandowski Grzegorz (-) - 4 1790
97 Gabryelewicz Dominik Środa Wlkp 4 1771
98 Jankiewicz Tomasz Środa Wlkp 3 1659
99 Wiśniewski Jakub (Wiśnia) Poznań Weterani S-U 3 1596
100 Kurowski Szymon (-) Poznań 3 1596
101 Sokołowski Paweł (-) - 4 1592
102 Glanc Sławomir (-) - 2 1590
103 Grzesiak Michał (-) - 4 1577
104 Rusiecki Piotr (Ruten) Poznań Weterani S-U 3 1485
105 Grzelak Dawid (-) - 3 1477
106 Wojtkowiak Dawid (-) - 3 1433
107 Stróżyk Krzysztof (Anioł) Poznań Partner Poznan Old School 1 1430
108 Kamińska Aleksandra (-) - 3 1420
109 Borucki Maciej (pasi) Poznań Team Spirit 2 1361
110 Rybarczyk Przemysław (Ryba) Poznań 2 1320
111 Gregorek Patrycja (-) Poznań Agawa Dart Team 3 1306
112 Wojnar Patryk (-) - 3 1291
113 Preiss Michał Środa Wlkp Buenavistni KS Polonia 3 1278
114 Przybylski Maciej Poznań Team Spirit 1 1270
115 Kirszke Leszek (-) - 3 1215
116 Frankowski Marcin (Franek) Poznań AdeHade 1 1150
117 Lasek Piotr (-) Choszczno 1 1150
118 Czerwiński Andrzej - 2 1148
119 Kaczmarek Mateusz (-) Poznań 3 1126
120 Mikołajczak Andrzej (-) - 2 1115
121 Walkowski Sławomir (-) - 2 1085
122 Forycka Grażyna Poznań Weterani S-U 2 1060
123 Kaźmierczak Krzysztof (-) - 3 1057
124 Krystkowiak Maciej (-) - 2 1040
125 Bułkowski Szymon (-) - 2 1014
126 Majcherek Maciej (-) - 2 1010
127 Czerkawski Adrian Poznań Siewcy AgriTeam 84 2 950
128 Skotarczak Michał (Skotti) Poznań 2 941
129 Karwowski Maciej (-) - 2 927
130 Słowik Piotr Poznań AdeHade 3 920
131 Zielniewicz Stanisław (-) - 2 893
132 Wojciechowski Krzysztof (Chester) Swarzędz Partner Poznan Old School 2 874
133 Cholewiński Tomasz . 2 858
134 Samulska Karolina Biskupice Buena Ladys 2 853
135 Gontarz Andrzej (-) Poznań 2 836
136 Pieloch Paweł Koziegłowy 2 830
137 Boroniec Kamil Środa Wlkp. Rapid Team 2 818
138 Nowak Ewa (-) Środa Wlkp. 2 800
139 Dobak Dominik (-) - 2 760
140 Rojek Darek Poznań 1 685
141 Adamski Arek (Arenty) Rogoźno 1 670
142 Caliński Kamil . 1 670
143 Kawecki Tomasz (-) - 1 628
144 Szczepańska Agata Biskupice Buena Ladys 1 595
145 Wojcięga Kamil (-) - 1 580
146 Plewka Maciej (Niuniol) Poznań Partner II 1 556
147 Psuj Sidhe (-) - 1 544
148 Jankiewicz Natalia Środa Wlkp 1 544
149 Nieste Javier Poznań 1 540
150 Pieczyński Bartosz (-) Poznań 1 532
151 Kaźmierczak Rafał (-) - 1 530
152 Ziółkowski Michał (-) - 1 520
153 Gołąbka Dominik (-) - 1 508
154 Prentki Andrzej (-) - 1 496
155 Pieczyński Piotr Poznań 1 496
156 Grocholski Łukasz (-) - 1 490
157 Rojek Marietta Poznań 1 490
158 Rieger Robin (-) - 1 480
159 Kwolik Paweł Poznań Mefisto Dart Team 1 480
160 Pieczyński Tomasz (-) Poznań 1 460
161 Górka Janusz (-) - 1 460
162 Przydanek Łukasz (-) Poznań Agawa Dart Team 1 460
163 Lenarczyk Fabian (-) Poznań 1 450
164 Buko Mateusz (-) - 1 450
165 Miłosz Magdalena (-) - 1 436
166 Zieliński Michał (-) Poznań 1 436
167 Tomczak Jakub (-) - 1 436
168 Tomczak Jakub Środa Wlkp. Rapid Team 1 430
169 Cerańska Anna (-) - 1 424
170 Cierniak Krzysztof (-) - 1 408
171 Frątczak Piotr (-) - 1 401
172 Olejniczak Marta (-) - 1 401
173 Szuster Łukasz (-) - 1 401
174 Gagoś Kacper (-) - 1 400
175 Faliński Patryk (-) Poznań 1 400
176 Dominikowski Jonatan (-) - 1 394
177 Kruszewski Samuel (-) - 1 394
178 Rabenda Dominika (-) - 1 394
179 Wieczorek Dariusz . Gum bar 1 364
180 Krawczyk Łukasz (-) - 1 359
181 Sobczyńska Agnieszka (-) - 1 345
182 Janaszak Krzysztof (-) - 1 328