lp zawodnik (nick) miasto drużyna turn punkty
1 Wężyk Maciej (Snake) Poznań DRP Poznań 39 28891
2 Ziółkowski Wojciech (-) - PAKA Team 29 22765
3 Mazur Maciej (-) Poznań 29 21870
4 Polowczyk Krzysztof (Fryzjer) Poznań DSM Darts Team 37 19766
5 Galubiński Henryk - DSM Darts Team 39 19586
6 Gindera Jakub Poznań 21 17700
7 Pałaszewski Damian (-) - Partner Poznan Old School 24 16998
8 Rosik Robert (RR) Poznań 26 15424
9 Bruliński Wojtek (-) - Partner Poznan Old School 17 14915
10 Kaźmierczak Robert (Rzuf) Poznań Partner II 25 14884
11 Schoepe Robert (Szepa Epa) Poznań Blue Express 28 13342
12 Maciejewski Robert (-) - 27 10622
13 Pankowski Piotr (-) Bydgoszcz PAKA Team 13 8740
14 Łapaj Darek Poznań Partner II 16 8555
15 Rubach Jacek (-) Środa Wlkp Partner II 23 8542
16 Dłużewski Marcin Poznań 15 8132
17 Rosik Karol (-) - 15 7699
18 Rusiecki Piotr (Ruten) Poznań Weterani S-U 18 7402
19 Piotrowski Jakub Poznań 12 7295
20 Tymoszczuk Henryk Środa Wlkp Buenavistni KS Polonia 14 5754
21 Kaźmierczak Paweł (-) Poznań 10 5730
22 Zazula Tomasz (-) - 9 4672
23 Grypczyński Marek (Grypa) Śrem Buenavistni KS Polonia 8 4363
24 Kanik Tytus (-) Poznań Partner Poznan Old School 3 3800
25 Jankiewicz Tomasz Środa Wlkp. Buenavistni KS Polonia 9 3730
26 Dondalski Mateusz (Mati) Toruń Partner II 7 3702
27 Tomczak Piotr (Picia) Środa Wlkp Rapid Team 6 3660
28 Skupień Bartosz Poznań MG Team 5 3450
29 Lewandowski Łukasz Poznań Pan tu nie stał 6 3155
30 Kwieciak Robert (Kwinto) Czerwonak Buenavistni KS Polonia 5 3128
31 Stróżyk Krzysztof (Anioł) Poznań Partner Poznan Old School 3 2960
32 Przybylak Andrzej Środa Wlkp 7 2915
33 Roszyk Tomasz (Siwy) Poznań Blue Express 3 2660
34 Walkowiak Krystian Poznań 5 2624
35 Boroniec Kamil Środa Wlkp. Rapid Team 6 2560
36 Pieścicki Tomasz (Młody) Środa Wlkp Rapid Team 5 2530
37 Gajewski Marcin (-) Leszno Buena Ladys 4 2465
38 Kwolik Paweł Poznań Mefisto Dart Team 4 2302
39 Jędrzejewski Tomasz (Tomaj) Poznań Mefisto Dart Team 4 2200
40 Kmieciak Grzegorz Środa Wlkp. Rapid Team 4 2155
41 Sopniewski Joachim (-) - Rapid Team 5 2010
42 Siejak Krzysztof Śrem Buenavistni KS Polonia 2 2000
43 Rybarczyk Przemysław (Ryba) Poznań 2 1970
44 Wałęcki Michał (Majki) Murowana Goślina MG Team 3 1930
45 Czapla Marcin (-) Murowana Goślina Mefisto Dart Team 4 1920
46 Szymaniak Dominik (Harnaś) Śrem Buenavistni KS Polonia 2 1840
47 Kilian Szymon Poznań 3 1644
48 Preiss Michał Środa Wlkp Buenavistni KS Polonia 4 1590
49 Rusiecki Adam (Eli) Poznań Weterani S-U 2 1560
50 Mróz Przemysław . Pan tu nie stał 3 1560
51 Wiśniewski Jakub (Wiśnia) Poznań Weterani S-U 3 1554
52 Plewka Maciej (Niuniol) Poznań Partner II 3 1532
53 Kasprzycki Paweł . 4 1460
54 Kotwica Wojciech Poznań Partner II 3 1455
55 Kuczyński Jędrzej Poznań 4 1450
56 Michalski Jakub Poznań Gum bar 4 1399
57 Gołąbka Dominik (-) - 2 1345
58 Drozd Sebastian (-) - Mefisto Dart Team 2 1300
59 Cholewiński Tomasz . 3 1284
60 Krawczyk Marcin (-) Poznań 2 1220
61 Wojciechowski Piotr (Mini) Poznań Azteca 2 1220
62 Wojciechowski Krzysztof (Chester) Swarzędz Partner Poznan Old School 2 1184
63 Welik Krzysztof (-) Poznań 3 1176
64 Gorzeński Karol Poznań 3 1164
65 Dzierżak Michał (-) - 2 1150
66 Gendera Łukasz (-) Poznań 2 1100
67 Krzyżagórski Robert Poznań Pan tu nie stał 2 1100
68 Derwich Bartosz (Derwiszko) Jarocin Partner II 1 1050
69 Rossa Radosław Murowana Goślina MG Team 2 960
70 Seredyński Tomasz (Serek) Poznań Partner II 2 920
71 Hoffa Daniel (-) Poznań 2 872
72 Czarski Jakub , 2 845
73 Zajączkowski Ryszard Wrocław Partner II 2 830
74 Stefanik Sebastian (-) - 2 760
75 Folbrycht Szymon Poznań DSM Darts Team 2 704
76 Tomczak Roman (-) Koszalin 1 700
77 Kuczyk Rafał (Dartwish) Poznań Blue Express 1 640
78 Krawczyk Rafał (-) Poznań 1 600
79 Sobczak Tymoteusz (Max) Kiekrz Viking DT Poznań 1 580
80 Kochański Hubert (Dziki) Paczkowo Warka Gniezno 1 540
81 Wawrzyniak Mateusz (Mati) Gniezno X-Club Hofi 1 520
82 Pieścicki Maciej Środa Wlkp Rapid Team 1 505
83 Kuśnierczak Piotr (Kuśnier) Murowana MG Team 1 500
84 Nowak Dawid Murowana Goślina MG Team 1 500
85 Paul Mariusz (-) Lubniewice 1 490
86 Szeniman Damian Poznań 1 460
87 Marciniak Jakub (Maximus) Pozna Azteca 1 460
88 Rubach Robert Środa Wlkp. 1 440
89 Welik Marek (-) Poznań 1 436
90 Zieleziński Michał (MichałZieleziński) - DSM Darts Team 1 430
91 Merczyński Maciej Środa Wlkp. Rapid Team 1 420
92 Wojnar Patryk (-) - 1 400
93 Gajewski Daniel Poznań 1 388
94 Chrościelewski Kamil Poznań 1 388
95 Kaźmierczak Krzysztof (-) - 1 380
96 Stanisławski Kamil Poznań PAKA Team 1 364
97 Stańkowski Michał Poznań 1 355
98 Baranowski Jarosław Białystok 1 352
99 Frąckowiak Dawid . 1 352
100 Adaszak Waldemar (-) Środa wielkopolska Buena Ladys 1 340
101 Kowalew Damian Murowana Goślina MG Team 1 340
102 Ganowski Piotr (Shotgun) Poznań 1 328
103 Jabłoński Marcin (-) Poznań 1 328
104 Kirszke Leszek (-) - 1 310
105 Kop Maciej (-) - 1 304
106 Kindra Marcin Warszawa 1 300
107 Tomczak Jakub (-) - 1 280