lp zawodnik (nick) miasto drużyna turn punkty
1 Wężyk Maciej (Snake) Poznań DRP Poznań 38 27891
2 Ziółkowski Wojciech (-) - PAKA Team 29 22765
3 Mazur Maciej (-) Poznań 29 21870
4 Galubiński Henryk - DSM Darts Team 37 18346
5 Gindera Jakub Poznań 21 17700
6 Pałaszewski Damian (-) - Partner Poznan Old School 23 15898
7 Polowczyk Krzysztof (Fryzjer) Poznań DSM Darts Team 31 15866
8 Rosik Robert (RR) Poznań 25 14904
9 Kaźmierczak Robert (Rzuf) Poznań Partner II 25 14884
10 Boniecka Aleksandra Poznań PAKA Team 28 13757
11 Bruliński Wojtek (-) - Partner Poznan Old School 15 13530
12 Schoepe Robert (Szepa Epa) Poznań Blue Express 28 13342
13 Maciejewski Robert (-) - 26 10242
14 Pankowski Piotr (-) Bydgoszcz PAKA Team 13 8740
15 Dłużewski Marcin Poznań 15 8132
16 Rubach Jacek (-) Środa Wlkp Partner II 21 7832
17 Rosik Karol (-) - 15 7699
18 Piotrowski Jakub Poznań 12 7295
19 Łapaj Darek Poznań Partner II 14 6945
20 Rusiecki Piotr (Ruten) Poznań Weterani S-U 16 6392
21 Kaźmierczak Paweł (-) Poznań 10 5730
22 Zazula Tomasz (-) - 9 4672
23 Kop Marta (-) - PAKA Team 12 4592
24 Kanik Tytus (-) Poznań Partner Poznan Old School 3 3800
25 Dondalski Mateusz (Mati) Toruń Partner II 7 3702
26 Wrona Agata (-) - 9 3417
27 Krzyżan Magdalena (-) - 9 3353
28 Lewandowski Łukasz Poznań Pan tu nie stał 6 3155
29 Stróżyk Krzysztof (Anioł) Poznań Partner Poznan Old School 3 2960
30 Roszyk Tomasz (Siwy) Poznań Blue Express 3 2660
31 Walkowiak Krystian Poznań 5 2624
32 Kruszyńska Ewa Poznań Mefisto Dart Team 5 2542
33 Gregorek Patrycja (-) Poznań Agawa Dart Team 7 2407
34 Jędrzejewski Tomasz (Tomaj) Poznań Mefisto Dart Team 4 2200
35 Siejak Krzysztof Śrem Buenavistni KS Polonia 2 2000
36 Rybarczyk Przemysław (Ryba) Poznań 2 1970
37 Czapla Marcin (-) Murowana Goślina Mefisto Dart Team 4 1920
38 Kwolik Paweł Poznań Mefisto Dart Team 3 1902
39 Kwieciak Robert (Kwinto) Czerwonak Buenavistni KS Polonia 3 1848
40 Szymaniak Dominik (Harnaś) Śrem Buenavistni KS Polonia 2 1840
41 Tymoszczuk Henryk Środa Wlkp Buenavistni KS Polonia 5 1789
42 Skupień Bartosz Poznań MG Team 3 1770
43 Kilian Szymon Poznań 3 1644
44 Rusiecki Adam (Eli) Poznań Weterani S-U 2 1560
45 Mróz Przemysław . Pan tu nie stał 3 1560
46 Wiśniewski Jakub (Wiśnia) Poznań Weterani S-U 3 1554
47 Plewka Maciej (Niuniol) Poznań Partner II 3 1532
48 Kasprzycki Paweł . 4 1460
49 Kotwica Wojciech Poznań Partner II 3 1455
50 Kuczyński Jędrzej Poznań 4 1450
51 Michalski Jakub Poznań Gum bar 4 1399
52 Drozd Sebastian (-) - Mefisto Dart Team 2 1300
53 Cholewiński Tomasz . 3 1284
54 Krawczyk Marcin (-) Poznań 2 1220
55 Wojciechowski Piotr (Mini) Poznań Azteca 2 1220
56 Chyćko Paulina (-) - 3 1212
57 Wojciechowski Krzysztof (Chester) Swarzędz Partner Poznan Old School 2 1184
58 Welik Krzysztof (-) Poznań 3 1176
59 Gorzeński Karol Poznań 3 1164
60 Dzierżak Michał (-) - 2 1150
61 Gendera Łukasz (-) Poznań 2 1100
62 Krzyżagórski Robert Poznań Pan tu nie stał 2 1100
63 Derwich Bartosz (Derwiszko) Jarocin Partner II 1 1050
64 Siemieńska Joanna (MARUDA) Wałcz 2 1004
65 Seredyński Tomasz (Serek) Poznań Partner II 2 920
66 Hoffa Daniel (-) Poznań 2 872
67 Czarski Jakub , 2 845
68 Zajączkowski Ryszard Wrocław Partner II 2 830
69 Sopniewski Joachim (-) - Rapid Team 2 795
70 Jankiewicz Tomasz Środa Wlkp. Buenavistni KS Polonia 2 780
71 Stefanik Sebastian (-) - 2 760
72 Folbrycht Szymon Poznań DSM Darts Team 2 704
73 Tomczak Roman (-) Koszalin 1 700
74 Kuczyk Rafał (Dartwish) Poznań Blue Express 1 640
75 Wałęcki Michał (Majki) Murowana Goślina MG Team 1 620
76 Pieścicki Tomasz (Młody) Środa Wlkp Rapid Team 1 610
77 Krawczyk Rafał (-) Poznań 1 600
78 Sobczak Tymoteusz (Max) Kiekrz Viking DT Poznań 1 580
79 Kochański Hubert (Dziki) Paczkowo Warka Gniezno 1 540
80 Wawrzyniak Mateusz (Mati) Gniezno X-Club Hofi 1 520
81 Paul Mariusz (-) Lubniewice 1 490
82 Marciniak Jakub (Maximus) Pozna Azteca 1 460
83 Szeniman Damian Poznań 1 460
84 Rubach Robert Środa Wlkp. 1 440
85 Welik Marek (-) Poznań 1 436
86 Zieleziński Michał (MichałZieleziński) - DSM Darts Team 1 430
87 Wojnar Patryk (-) - 1 400
88 Chrościelewski Kamil Poznań 1 388
89 Gajewski Daniel Poznań 1 388
90 Grypczyński Marek (Grypa) Śrem Buenavistni KS Polonia 1 388
91 Preiss Michał Środa Wlkp Buenavistni KS Polonia 1 380
92 Stanisławski Kamil Poznań PAKA Team 1 364
93 Stańkowski Michał Poznań 1 355
94 Baranowska Sylwia Białystok 1 352
95 Frąckowiak Dawid . 1 352
96 Baranowski Jarosław Białystok 1 352
97 Jabłoński Marcin (-) Poznań 1 328
98 Ganowski Piotr (Shotgun) Poznań 1 328
99 Kop Maciej (-) - 1 304
100 Kindra Marcin Warszawa 1 300