lp zawodnik (nick) drużyna ranking
single
srednia rozegr
setow
1 Siejak Krzysztof Buenavistni KS Polonia 639.09 49.1608 13
2 Szymaniak Dominik (Harnaś) Buenavistni KS Polonia 564.97 43.4592 13
3 Pankowski Piotr (-) PAKA Team 554.59 39.6136 14
4 Drozd Sebastian (-) Mefisto Dart Team 544.32 41.8708 13
5 Jędrzejewski Tomasz (Tomaj) Mefisto Dart Team 538.63 38.4736 14
6 Przybylski Maciej Team Spirit 518.61 37.0436 14
7 Kaźmierczak Robert (Rzuf) Partner II 517.8 39.8308 13
8 Tomczak Piotr (Picia) Rapid Team 494.98 38.0754 13
9 Ziółkowski Wojciech (-) PAKA Team 464.59 38.7158 12
10 Seredyński Tomasz (Serek) Partner II 435.9 36.325 12
11 Pieścicki Tomasz (Młody) Rapid Team 434.84 33.4492 13
12 Rejniak Marcin Team Spirit 413.5 31.8077 13
13 Borucki Maciej (pasi) Team Spirit 412.74 29.4814 14
14 Wilczyński Michał (Wilczek) Weterani S-U 374.48 41.6089 9
15 Forycka Grażyna Weterani S-U 298.33 37.2912 8
16 Stanisławski Kamil PAKA Team 294.82 29.482 10
17 Czapla Marcin (-) Mefisto Dart Team 292.49 29.249 10
18 Plewka Maciej (Niuniol) Partner II 291.13 36.3913 8
19 Boniecka Aleksandra PAKA Team 263.8 29.3111 9
20 Grypczyński Marek (Grypa) Buenavistni KS Polonia 260.66 26.066 10
21 Boroniec Kamil Rapid Team 260.4 23.6727 11
22 Rusiecki Adam (Eli) Weterani S-U 251.7 27.9667 9
23 Kwieciak Robert (Kwinto) Buenavistni KS Polonia 241.73 34.5329 7
24 Kwolik Paweł Mefisto Dart Team 239.63 29.9537 8
25 Kotwica Wojciech Partner II 219.99 24.4433 9
26 Piasecki Bartosz (Johnson) Weterani S-U 219.56 27.445 8
27 Merczyński Maciej Rapid Team 213.51 30.5014 7
28 Modrzejewska Ewelina (-) Buena Ladys 210.77 15.055 14
29 Graczkowska Magdalena Buena Ladys 200 22.2222 9
30 Twardoń Piotr Mefisto Dart Team 183.98 30.6633 6
31 Szczepańska Agata Buena Ladys 171.42 28.57 6
32 Ostrowski Paweł Team Spirit 170.62 34.124 5
33 Tymoszczuk Katarzyna (-) Buena Ladys 170.5 13.1154 13
34 Adaszak Waldemar (-) Buena Ladys 168.84 18.76 9
35 Adamiak Robert (-) Team Spirit 168.61 21.0763 8
36 Wiśniewski Jakub (Wiśnia) Weterani S-U 159.63 22.8043 7
37 Łapaj Darek Partner II 159.22 39.805 4
38 Jaworska Julita Rapid Team 126.67 25.334 5
39 Sobkowiak Radosław Weterani S-U 121.81 24.362 5
40 Kruszyńska Ewa Mefisto Dart Team 113.64 37.88 3
41 Preiss Michał Buenavistni KS Polonia 111.85 22.37 5
42 Kaliński Konrad (Konio) Weterani S-U 111.46 27.865 4
43 Jankiewicz Tomasz Buenavistni KS Polonia 89.19 22.2975 4
44 Tymoszczuk Henryk Buenavistni KS Polonia 85.83 21.4575 4
45 Robakowski Adam (-) PAKA Team 83.52 20.88 4
46 Kop Marta (-) PAKA Team 83.04 16.608 5
47 Dondalski Mateusz (Mati) Partner II 82.86 27.62 3
48 Zajączkowski Ryszard Partner II 80.48 40.24 2
49 Rubach Jacek (-) Partner II 74.35 24.7833 3
50 Kmieciak Grzegorz Rapid Team 72.1 12.0167 6
51 Rusiecki Piotr (Ruten) Weterani S-U 69.23 13.846 5
52 Samulska Karolina Buena Ladys 68.87 13.774 5
53 Biernacki Rafał Partner II 67.51 33.755 2
54 Czapla Damian Mefisto Dart Team 61.85 30.925 2
55 Warczyński Paweł (Bigos) Weterani S-U 21.89 21.89 1
56 Wojtczak Dariusz Team Spirit 20.04 10.02 2
57 Kugiejko Szymon (-) PAKA Team 19.09 9.545 2
58 Sopniewski Joachim (-) Rapid Team 9.53 9.53 1
59 Janiszewski Maciej (Kojot) Partner II 0 0 0
60 Gramza Mariusz Partner II 0 0 0
61 Łukarski Przemysław (Bulii) Mefisto Dart Team 0 0 0
62 Pieścicki Maciej Rapid Team 0 0 0
63 Derwich Bartosz (Derwiszko) Partner II 0 0 0
64 Kempski Grzegorz Team Spirit 0 0 0
65 Przybysz Grzegorz (Esiu) Partner II 0 0 0
66 Gajewski Marcin (-) Buena Ladys 0 0 0
67 Tomczak Jakub Rapid Team 0 0 0