lp zawodnik (nick) miasto drużyna turn punkty
1 Ziółkowski Wojciech (-) - PAKA Team 8 7360
2 Wężyk Maciej (Snake) Poznań DRP Poznań 7 6406
3 Mazur Maciej (-) Poznań 6 5465
4 Gindera Jakub Poznań 6 5405
5 Kaźmierczak Robert (Rzuf) Poznań Partner II 8 5175
6 Rosik Robert (RR) Poznań 8 4961
7 Galubiński Henryk - DSM Darts Team 8 4611
8 Rosik Karol (-) - 7 3565
9 Piotrowski Jakub Poznań 6 3520
10 Maciejewski Robert (-) - 8 3308
11 Bruliński Wojtek (-) - Partner Poznan Old School 3 3125
12 Pałaszewski Damian (-) - Partner Poznan Old School 4 3070
13 Polowczyk Krzysztof (Fryzjer) Poznań DSM Darts Team 6 3066
14 Rusiecki Piotr (Ruten) Poznań Weterani S-U 6 2845
15 Schoepe Robert (Szepa Epa) Poznań Blue Express 7 2823
16 Walkowiak Krystian Poznań 4 2260
17 Boniecka Aleksandra Poznań PAKA Team 4 2140
18 Jędrzejewski Tomasz (Tomaj) Poznań Mefisto Dart Team 3 1720
19 Dłużewski Marcin Poznań 3 1660
20 Łapaj Darek Poznań Partner II 2 1580
21 Rubach Jacek (-) Środa Wlkp Partner II 4 1528
22 Kwolik Paweł Poznań Mefisto Dart Team 2 1490
23 Czapla Marcin (-) Murowana Goślina Mefisto Dart Team 3 1440
24 Kruszyńska Ewa Poznań Mefisto Dart Team 3 1430
25 Wrona Agata (-) - 3 1098
26 Derwich Bartosz (Derwiszko) Jarocin Partner II 1 1050
27 Kaźmierczak Paweł (-) Poznań 2 970
28 Siejak Krzysztof Śrem Buenavistni KS Polonia 1 940
29 Roszyk Tomasz (Siwy) Poznań Blue Express 1 860
30 Welik Krzysztof (-) Poznań 2 836
31 Kop Marta (-) - PAKA Team 2 800
32 Kuczyński Jędrzej Poznań 2 770
33 Kotwica Wojciech Poznań Partner II 1 670
34 Dzierżak Michał (-) - 1 670
35 Szymaniak Dominik (Harnaś) Śrem Buenavistni KS Polonia 1 660
36 Lewandowski Łukasz Poznań Pan tu nie stał 1 660
37 Krawczyk Rafał (-) Poznań 1 600
38 Seredyński Tomasz (Serek) Poznań Partner II 1 490
39 Zazula Tomasz (-) - 1 480
40 Cholewiński Tomasz . 1 436
41 Welik Marek (-) Poznań 1 436
42 Kwieciak Robert (Kwinto) Czerwonak Buenavistni KS Polonia 1 436
43 Gorzeński Karol Poznań 1 400
44 Gendera Łukasz (-) Poznań 1 400
45 Wojnar Patryk (-) - 1 400
46 Krzyżan Magdalena (-) - 1 385
47 Preiss Michał Środa Wlkp Buenavistni KS Polonia 1 380
48 Jankiewicz Tomasz Środa Wlkp. Buenavistni KS Polonia 1 380
49 Tymoszczuk Henryk Środa Wlkp Buenavistni KS Polonia 1 380
50 Gregorek Patrycja (-) Poznań Agawa Dart Team 1 352
51 Baranowska Sylwia Białystok 1 352
52 Baranowski Jarosław Białystok 1 352
53 Ganowski Piotr (Shotgun) Poznań 1 328
54 Jabłoński Marcin (-) Poznań 1 328