lp zawodnik (nick) miasto drużyna turn punkty
1 Lasek Robert (-) Szczecin DSM Darts Team 39 67710
2 Kaźmierczak Robert (Rzuf) Poznań Partner II 45 60045
3 Pankowski Piotr (-) Bydgoszcz PAKA Team 41 41902
4 Galubiński Henryk - DSM Darts Team 43 38078
5 Polowczyk Krzysztof (Fryzjer) Poznań DSM Darts Team 42 37626
6 Sobczyński Bartosz (Soobi) Poznań Partner Poznan Old School 26 36853
7 Dondalski Mateusz (Mati) Toruń Partner II 42 34802
8 Adamiak Robert (-) - Team Spirit 44 31065
9 Rosik Karol (-) - 42 30962
10 Skibniewski Krzysztof (Skiba) Poznań Blue Express 43 30321
11 Skupień Bartosz Poznań MG Team 20 30235
12 Schoepe Robert (Szepa Epa) Poznań Blue Express 45 30028
13 Rosik Robert (RR) Poznań 33 26169
14 Maciejewski Robert (-) - 43 25527
15 Modrzejewska Ewelina (-) Środa Wlkp Buena Ladys 40 23606
16 Kop Marta (-) - PAKA Team 40 21227
17 Boniecka Aleksandra Poznań PAKA Team 28 21108
18 Kaźmierczak Paweł (-) Poznań 29 20130
19 Żulińska Alaksandra (-) - 33 19058
20 Wrzecian Adam (-) - 26 18541
21 Welik Marek (-) Poznań 31 18482
22 Welik Krzysztof (-) Poznań 37 18437
23 Rubach Jacek (-) Środa Wlkp Partner II 33 17511
24 Wojciechowska Anna (-) - 36 17410
25 Majchrzak Szymon (Biber) Poznań Gum bar 16 17296
26 Stefanik Sebastian (-) - 35 15982
27 Jankiewicz Tomasz Środa Wlkp. Buenavistni KS Polonia 24 15533
28 Ziółkowski Wojciech (-) - PAKA Team 13 14985
29 Sępiński Paweł Poznań Blue Express 9 14815
30 Bruliński Wojtek (-) - Partner Poznan Old School 8 14690
31 Zazula Tomasz (-) - 21 13815
32 Przybysz Grzegorz (Esiu) Poznań Partner II 24 13664
33 Karaluch Czesława (Czecha) Poznań 24 12285
34 Świętek Marcin (Harry) Poznań Siewcy AgriTeam 84 16 11696
35 Wojtkowiak Piotr (-) - 24 10788
36 Kotwica Wojciech Poznań Partner II 14 10455
37 Kubiak Marek (Duce) Poznań Blue Express 7 10415
38 Frankowski Jakub Poznań 16 9837
39 Krzyżan Magdalena (-) - 19 9294
40 Folbrycht Szymon Poznań DSM Darts Team 18 9219
41 Kowalew Damian Murowana Goślina MG Team 15 8949
42 Kuśnierczak Piotr (Kuśnier) Murowana MG Team 11 8704
43 Wrona Agata (-) - 17 8342
44 Gramza Mariusz Poznań Partner II 8 8235
45 Nowak Dawid Murowana Goślina MG Team 15 8165
46 Konopiński Piotr (-) - 17 7518
47 Nowicki Arkadiusz (-) - 16 7414
48 Krawczyk Marcin (-) Poznań 9 7233
49 Roszyk Tomasz (Siwy) Poznań Blue Express 5 6830
50 Dziamski Krzysztof (-) Poznań 12 6656
51 Gryczka Marta (-) - 15 6618
52 Drozd Sebastian (-) - Mefisto Dart Team 6 6533
53 Tymoszczuk Katarzyna (-) Środa Wlkp Buena Ladys 14 6456
54 Janiak Paulina (-) - 13 5710
55 Kmieciak Grzegorz Środa Wlkp. Rapid Team 9 5709
56 Kuczyk Rafał (Dartwish) Poznań Blue Express 3 5140
57 Zieleziński Michał (MichałZieleziński) - DSM Darts Team 8 4871
58 Ziętek Mateusz (-) - 9 4788
59 Malinowska Monika (-) - 11 4740
60 Górski Radosław Poznań Blue Express 6 4673
61 Lenarczyk Ewa- (-) Poznąń Agawa Dart Team 9 4643
62 Jaworska Julita Środa Wlkp. Rapid Team 8 4608
63 Michalski Jakub Poznań Gum bar 7 4582
64 Tymoszczuk Henryk Środa Wlkp Buenavistni KS Polonia 7 4409
65 Pieścicki Tomasz (Młody) Środa Wlkp Rapid Team 6 4403
66 Sopniewski Joachim (-) - Rapid Team 7 4112
67 Wałęcki Michał (Majki) Murowana Goślina MG Team 6 4096
68 Chyćko Paulina (-) - 9 4034
69 Rybarczyk Artur (Ryba) Poznań Hattrick Pub 2 3840
70 Czarski Jakub , 5 3716
71 Hubner Michał (-) - 8 3606
72 Kanik Tytus (-) Poznań Partner Poznan Old School 2 3540
73 Kasprzycki Paweł . 6 3475
74 Kuchciak Konrad (-) - 7 3443
75 Bednarek Maciej (-) - 7 3304
76 Gendera Łukasz (-) Poznań 6 3182
77 Kurowski Szymon (-) Poznań 6 2957
78 Zielniewicz Stanisław (-) - 6 2839
79 Gajewski Marcin (-) Leszno Buena Ladys 4 2839
80 Rybarczyk Przemysław (Ryba) Poznań 2 2600
81 Gorączniak Tomasz (Gorący) Poznań Blue Express 3 2500
82 Łapaj Darek Poznań Partner II 3 2428
83 Jędrzejewski Tomek (Tomaj) .Murowana Goślina 2 2231
84 Wiśniewski Jakub (Wiśnia) Poznań Weterani S-U 4 2164
85 Graczkowska Magdalena Środa Wlkp. Buena Ladys 5 2162
86 Jędrzejewski Tomasz (Tomaj) Poznań Mefisto Dart Team 2 2075
87 Czapla Marcin (-) Murowana Goślina Mefisto Dart Team 3 2068
88 Borucki Maciej (pasi) Poznań Team Spirit 3 2001
89 Grypczyński Marek (Grypa) Śrem Buenavistni KS Polonia 3 1950
90 Paananen Janne (-) - 1 1950
91 Przybylak Andrzej Środa Wlkp 3 1879
92 Gregorek Patrycja (-) Poznań Agawa Dart Team 4 1796
93 Gabryelewicz Dominik Środa Wlkp 4 1771
94 Forycka Grażyna Poznań Weterani S-U 3 1700
95 Jankiewicz Tomasz Środa Wlkp 3 1659
96 Sokołowski Paweł (-) - 4 1592
97 Glanc Sławomir (-) - 2 1590
98 Grzesiak Michał (-) - 4 1577
99 Walkowski Sławomir (-) - 3 1575
100 Adaszak Waldemar (-) Środa wielkopolska Buena Ladys 3 1521
101 Mikołajczak Andrzej (-) - 3 1488
102 Rusiecki Piotr (Ruten) Poznań Weterani S-U 3 1485
103 Grzelak Dawid (-) - 3 1477
104 Wojtkowiak Dawid (-) - 3 1433
105 Stróżyk Krzysztof (Anioł) Poznań Partner Poznan Old School 1 1430
106 Kamińska Aleksandra (-) - 3 1420
107 Siejak Krzysztof Śrem Buenavistni KS Polonia 1 1375
108 Bułkowski Szymon (-) - 3 1359
109 Wojnar Patryk (-) - 3 1291
110 Przybylski Maciej Poznań Team Spirit 1 1270
111 Prentki Andrzej (-) - 3 1256
112 Kwolik Paweł Poznań Mefisto Dart Team 2 1228
113 Rossa Radosław Murowana Goślina MG Team 2 1216
114 Frankowski Marcin (Franek) Poznań AdeHade 1 1150
115 Lasek Piotr (-) Choszczno 1 1150
116 Czerwiński Andrzej - 2 1148
117 Kwieciak Robert (Kwinto) Czerwonak Buenavistni KS Polonia 2 1130
118 Kaczmarek Mateusz (-) Poznań 3 1126
119 Rzepka Jola Rokietnica 1 1125
120 Hoffa Daniel (-) Poznań 1 1120
121 Krystkowiak Maciej (-) - 2 1040
122 Majcherek Maciej (-) - 2 1010
123 Skotarczak Michał (Skotti) Poznań 2 941
124 Karwowski Maciej (-) - 2 927
125 Korzeniowska Małgorzata (-) - 2 890
126 Cholewiński Tomasz . 2 858
127 Samulska Karolina Biskupice Buena Ladys 2 853
128 Gontarz Andrzej (-) Poznań 2 836
129 Buczkowska Aneta (-) - 2 810
130 Dobak Dominik (-) - 2 760
131 Szczepańska Agata Biskupice Buena Ladys 1 748
132 Rojek Darek Poznań 1 685
133 Krzyżagórski Robert Poznań Pan tu nie stał 1 685
134 Adamski Arek (Arenty) Rogoźno 1 670
135 Caliński Kamil . 1 670
136 Śliwowski Michał (-) - 1 655
137 Łączkowiak Tomasz (-) - 1 640
138 Kruszyńska Ewa Poznań Mefisto Dart Team 1 640
139 Kawecki Tomasz (-) - 1 628
140 Baraniak Damian (-) - 1 610
141 Wojcięga Kamil (-) - 1 580
142 Plewka Maciej (Niuniol) Poznań Partner II 1 556
143 Jankiewicz Natalia Środa Wlkp 1 544
144 Psuj Sidhe (-) - 1 544
145 Nieste Javier Poznań 1 540
146 Pieczyński Bartosz (-) Poznań 1 532
147 Kaźmierczak Rafał (-) - 1 530
148 Ziółkowski Michał (-) - 1 520
149 Pieczyński Piotr Poznań 1 496
150 Grocholski Łukasz (-) - 1 490
151 Rojek Marietta Poznań 1 490
152 Rieger Robin (-) - 1 480
153 Gładysz Karolina (-) - 1 478
154 Kirszke Leszek (-) - 1 478
155 Kaźmierczak Krzysztof (-) - 1 478
156 Śliwowska Natalia (-) - 1 470
157 Grzywacz Rafał (-) - 1 470
158 Sobala Łukasz (-) - 1 470
159 Górka Janusz (-) - 1 460
160 Przydanek Łukasz (-) Poznań Agawa Dart Team 1 460
161 Pieczyński Tomasz (-) Poznań 1 460
162 Lenarczyk Fabian (-) Poznań 1 450
163 Buko Mateusz (-) - 1 450
164 Biela Mateusz (-) - 1 440
165 Miłosz Magdalena (-) - 1 436
166 Zieliński Michał (-) Poznań 1 436
167 Tomczak Jakub (-) - 1 436
168 Preiss Michał Środa Wlkp Buenavistni KS Polonia 1 430
169 Cerańska Anna (-) - 1 424
170 Cierniak Krzysztof (-) - 1 408
171 Szuster Łukasz (-) - 1 401
172 Frątczak Piotr (-) - 1 401
173 Olejniczak Marta (-) - 1 401
174 Faliński Patryk (-) Poznań 1 400
175 Gagoś Kacper (-) - 1 400
176 Dominikowski Jonatan (-) - 1 394
177 Rabenda Dominika (-) - 1 394
178 Kruszewski Samuel (-) - 1 394
179 Wojciechowski Krzysztof (Chester) Swarzędz Partner Poznan Old School 1 366
180 Wieczorek Dariusz . Gum bar 1 364
181 Strybulska Anna (-) - 1 359
182 Kopiejko Andrzej (-) - 1 359
183 Krawczyk Łukasz (-) - 1 359
184 Sobczyńska Agnieszka (-) - 1 345